с. Тяглів. Тяглівська загальноосвітня школа І ступеня

Основні принципи управління

Звіт директора

ПІДСУМКИ РОБОТИ ШКОЛИ ЗА МИНУЛИЙ 2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Метою роботи школи є створення інноваційної освітньої моделі компетентнісно – орієнтованого навчального закладу,   навчання, виховання та розвиток креативної інноваційної особистості, що забезпечує умови для життєвого самовизначення та самореалізації кожного учня школи.

У 2014-2015 навчальному році всю роботу педагогічного колективу школи було спрямовано на впровадження та реалізацію законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Національної доктрини розвитку освіти, національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки.

Протягом року проводилась планова та цільова робота педколективом школи щодо впровадження в систему роботи закладу Державних стандартів початкової школи.

Основна ідея роботи школи в системі «батьки – діти - вчителі» - пошуки конструктивних шляхів взаємовідносин на основі довіри, взаємоповаги, взаємодопомоги, доброзичливості та відкритості.

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями вчителі можуть дати велике людське щастя

(В.О. Сухомлинський).

Виховна діяльність школи спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», державних національних програм.

Враховуючи завдання національного виховання, визначенні в Концепції виховання дітей та молоді в національній системі освіти, виховна робота в школі організована і проводиться в різних формах і напрямках:

-         патріотичне виховання;

-         правове виховання;

-         моральне виховання;

-         художньо – естетичне виховання.

Виховна робота в школі базувалася на загальнолюдських цінностях та духовних, моральних і культурних засадах народу України. Діяла чітко визначена система, спрямована на формування відповідного виховного простору з потужним виховним впливом на особистість учнів, що сприяло формуванню їх ціннісних орієнтирів та духовних пріоритетів.